Pánské boxerky Represent EXCLUSIVE

Chceš od svých boxerek něco víc? Klasika není pro tebe!
Stylové a pohodlné pánské boxerky s nezaměnitelným potiskem nebo v jednobarevné variantě jsou přesně to co hledáš. Obrázky, abstraktní designy nebo prostě čistě jedna barva a to vše v lesku a jemnosti saténu... Spolehni se na prověřenou kvalitu, vyžaduj REPRESENT BOXERS!

pánské boxerky české značky Represent z řady EXCLUSIVE pánské boxerky české značky Represent z řady EXCLUSIVE

Pánské boxerky EXCLUSIVE značky Represent

Nepotrpíš si na klasiku? Tradiční kostkované vzory nejsou pro Tebe to pravé? Pak jsou tu pro Tebe potištěné boxerky Represent, ze 100% bavlny se saténovou úpravou, které ocení každý milovník pohodlí. V boxerkách Represent EXCLUSIVE Tě čeká velká pohoda od rána až do rána.

Modelová řada pánských boxerek EXCLUSIVE, to je prověřený střih, který jsme za 19 let, co jsou boxerky na trhu, dovedli k naprosté dokonalosti a ještě navíc jsme přidali saténovou úpravu, díky které se boxerky lesknou a jsou ještě jemnější. Boxerky EXCLUSIVE jsou vždy ve variantě se standardně všitou (ALI) nebo vytkávanou (MIKE) gumou, která se Ti přizpůsobí za jakékoli situace. Díky 5 dílům, ze kterých jsou poskládány, se Ti už nikdy nezaříznou!

S boxerkami od české značky Represent máš zaručený úspěch! Konec trapné situaci, kdy dojde ke svlékání před kamarády nebo ještě hůř, před kamarádkami! Navíc větší pohodlí po celý den i noc, které je opravdu důležité pro Tvé výkony i odpočinek, žádné jiné pánské trenky nabídnout nemohou…

Boxerky EXCLUSIVE stejně jako všechny boxerky Represent dostaneš ve stylové papírové pixle REPRESENT ECO PACK!

Spodním prádlem to začíná!
Represent YOURSELF!Zaujaly Tě boxerky Represent Exclusive? Sleduj aktuální nabídku na eshopu!

Přejít na eshop