Pánské boxerky Represent SPORT

Jsi sportovec! Chceš pohodlí!
Stylové a pohodlné pánské boxerky jsou pro Tebe naprostou nutností. Potřebuješ se soustředit na sebe a to poslední co chceš je řešit diskomfort!
Sportuj, tanči, raduj se, buď vlastním pánem. Boxerky s erbem REPRESENT vždy splní svůj účel! Spolehni se na prověřenou kvalitu, vyžaduj REPRESENT BOXERS!

pánské boxerky české značky Represent z řady SPORT
pánské boxerky české značky Represent z řady SPORT

Pánské boxerky SPORT značky Represent

Pánské boxerky z řady Sport doplňují volné trenýrky řady MIKE a Classic. Sportovní boxerky drží pevně vše tam kde má a poskytují tak kompaktní ochranu, která rozhodně nepopírá dokonalé pohodlí a tradiční styl.

Chodíš si zajezdit na skateboardu, bmx nebo in-linenech? Máš rád, když při sportu máš vše pevně na svém místě? Proto jsme pro Tebe připravili kolekci boxerek Sport, které jsou vyrobené přímo pro zvládání vysoké sportovní zátěže. Dopřej si při sportu pohodlí a zároveň se nestyď převlékat v šatně. Boxerky Sport jsou nejen praktické a pohodlné, ale také vypadají cool.

Někteří naši zákazníci preferují upnuté boxerky pod oblek nebo do úzkých kalhot. Pánské boxerky SPORT jsou dokonale obepnuty, takže nevytváří žádné výstupky nebo nahrnutou látku.

Boxerky SPORT stejně jako všechny boxerky Represent dostaneš ve stylovém papírovém REPRESENT ECO PACKu!

Spodním prádlem to začíná!
Represent YOURSELF!Zaujaly Tě boxerky Represent SPORT? Sleduj aktuální nabídku na eshopu!

Přejít na eshop