Pánské boxerky Represent CLASSIC

Nejsi suchar! Jsi klasik!
Stylové a pohodlné pánské boxerky jsou pro Tebe naprostou nutností. Potřebuješ se soustředit na sebe a to poslední co chceš je řešit diskomfort!
Sportuj, tanči, raduj se, buď vlastním pánem. Boxerky s erbem REPRESENT vždy splní svůj účel! Spolehni se na prověřenou kvalitu, vyžaduj REPRESENT BOXERS!

pánské boxerky české značky Represent z řady CLASSIC

Pánské boxerky CLASSIC značky Represent

Máš rád klasiku? Na nic si nehrát, jen být v klidu a v pohodě vychutnávat život? Pak jsou tu pro Tebe boxerky Represent v klasickém kostkovaném designu, ze 100% bavlny, které ocení každý milovník pohodlí. V těchto boxerkách Tě čeká velká pohoda od rána až do rána.

Modelová řada pánských boxerek CLASSIC to je prověřený střih, který jsme za 19 let, co jsou boxerky na trhu, dovedli k naprosté dokonalosti. Boxerky CLASSIC mají standardně všitou (ALI) nebo vytkávanou (MIKE) gumu, která se Ti přizpůsobí za jakékoli situace. Díky 5 dílům, ze kterých jsou poskládány, se Ti už nikdy nezaříznou!

S boxerkami od české značky Represent máš zaručený úspěch! Konec trapné situaci, kdy dojde ke svlékání před kamarády nebo ještě hůř, před kamarádkami! Navíc větší pohodlí po celý den i noc, které je opravdu důležité pro Tvé výkony i odpočinek, žádné jiné pánské trenky nabídnout nemohou…

Boxerky CLASSIC stejně jako všechny boxerky Represent dostaneš ve stylové papírové pixle REPRESENT ECO PACK!

Spodním prádlem to začíná!
Represent YOURSELF!Zaujaly Tě boxerky Represent Classic? Sleduj aktuální nabídku na eshopu!

Přejít na eshop