Komfort

Pohodlí je základ! Pohodlí chceš! Naše produkty dosahují maximálního pohodlí zejména díky prověřeným a neustále vylepšovaným střihům a díky velmi kvalitním a pohodlným materiálům. Nebojíme se testování na lidech...

Stop zářezům a podobným nepříjemnostem!

Kvalita

Zákazník je u nás vždy na prvním místě!
V Representu klademe nejvyšší důraz na zákazníka a jeho spokojenost! Vždy jednáme narovinu a hledáme možnosti řešení ne důvody proč to nejde...

Nejsme parta znuděných úředníků, jsme s Tebou na stejné vlně

Styl

Kvalita a pohodlí je základ, ale my přidáváme ještě třetí složku a tou je styl. Každý produkt, který nese naší značku, má vždy význam a stojí za ním příběh. Dáváme si záležet na pestrosti výběru, který Ti představujeme. Je třeba se dobře Representovat a to my dobře víme!

Konec studu při svlékaní kalhot před holkama!Historie značky REPRESENT

Značka Represent se zrodila ze snu několika nadšenců přivést na trh kvalitní spodní prádlo pro lidi se stejným způsobem myšlení a přístupem k životu. Tento zajímavý nápad se podařilo změnit v realitu během roku s magickou číslicí 2000. Na podzim spatřila světlo světa první kolekce REPRESENT 4 SEASONS CLOTHING.

Nejdůležitějším produktem jsou bezesporu pánské boxerky balené do stylové plechovky, které značku charakterizují. Finální podobě základního typu pánských trenek od Representu předcházel pečlivý vývoj střihu, výběr kvalitního materiálu a testování na živých lidech! Díky tomu se hlavní produkt firmy Represent do dnešních dnů změnil jen minimálně a je oblíben především u komunity extrémních sportovců, milovníků volného životního stylu a board kultury. Pro většinu z nich jsou hlavními důvody pohodlný střih a nepřeberný výběr designů a barev.

Ve spojení se sportovní scénou se Represent zaměřuje na výrobu oblečení, které se hodí ke každodennímu nošení během celého roku. V nabídce najdete trička s neotřelými designy, kvalitní mikiny, čepice, ponožky atd. Značka Represent se stala synonymem oblečení pro všechny, kteří chtějí vyjadřovat vlastní názor, oblékat se pohodlně a žít aktivně v jakémkoliv ročním období. Represent podporuje zajímavé eventy, závody a lidi, kteří chtějí a mají co říct ve svém sportovním odvětví, případně na hudební scéně. Tento tým také důkladně testuje všechny nové produkty, aby se k zákazníkovi dostalo jen to nejlepší.

Represent spolupracuje výhradně s prověřenými dodavateli, vyrábí své produkty z kvalitních materiálů a pro aplikaci potisků využívá pouze profesionální tiskové postupy. Většina oblečení se navrhuje a vyrábí v ČR! Veškerý sortiment produktů naleznete na eshopu www.represhop.eu, nebo na webových stránkách www.represent.cz.

„REPRESENT YOURSELF!“
V oblečení Represent representuješ sám sebe!Co jsme dokázali aneb řeč čísel

53700

Vypitých káv

21000

Fanoušku na Sociálních sítích

17700

Navržených modelů

100950

Expedovaných zakázek

Represent Team

Zaujala Tě česká značka Represent? Prozkoumej detailně naše produkty!

Přejít na produkty