Pánské boxerky Represent MIKE

Abys byl v pohodě, musíš se i tak cítit!
Vypadat dobře nestačí, potřebuješ pohodlí a MIKE BOXERS Ti ho zaručí! Kvalitní materiál, komfortní střih, stylová guma – to jsou atributy, které Tě budou provázet při každém kroku, který uděláš. Na zařízlý trencle zapomeň! Ber REPRESENT BOXERS!

pánské boxerky české značky Represent z řady CLASSIC

Pánské boxerky MIKE značky Represent

Máš rád když je vidět co máš na sobě? Pak jsou tu pro Tebe boxerky boxerky Represent s vytkávanou gumou , ze 100% bavlny, které ocení každý milovník pohodlí. V těchto boxerkách Tě čeká velká pohoda od rána až do rána.

Modelová řada pánských boxerek MIKE má vytkávanou gumu, která se Ti přizpůsobí za jakékoli situace. Boxerky MIKE to je prověřený střih, který jsme jsme spolu s vytkávanou gumou za 15 let, co jsou boxerky na trhu, dovedli k naprosté dokonalosti. Díky 5 dílům, ze kterých jsou poskládány, se Ti už nikdy nezaříznou!

S boxerkami od české značky Represent máš zaručený úspěch! Konec trapné situaci, kdy dojde ke svlékání před kamarády nebo ještě hůř, před kamarádkami! Navíc větší pohodlí po celý den i noc, které je opravdu důležité pro Tvé výkony i odpočinek, žádné jiné pánské trenky nabídnout nemohou…

Boxerky MIKE stejně jako všechny boxerky Represent dostaneš ve stylové papírové tubě REPRESENT ECO PACK!

Spodním prádlem to začíná!
_Represent YOURSELF!Zaujaly Tě boxerky Represent MIKE? Sleduj aktuální nabídku na eshopu!

Přejít na eshop