Dámské boxerky Represent

Je jedno, jestli se válíš doma na gauči se zmrzlinou v ruce, nebo se poflakuješ na zahrádce a zalíváš svoje oblíbené růže. Je jedno, jestli zrovna pracuješ na noťasu, nebo dovádíš se svým psem. U všeho se musíš cítit příjemně, naprosto v pohodě a skvěle vypadat! Volné LADIES BOXERS jsou navrženy ženami, které vědí, co chtějí! Pohodlí, něhu, volnost a sexy look.

pánské boxerky české značky Represent z řady CLASSIC

Nová generace dámských boxerek Represent

Pokud máš zkušenost se staršími modely dámských boxerek Represent, tak už víš co je to pohodlí. Nová kolekce ti však ukáže, jak se dá pohodlí ještě vylepšit!

Oproti původním dámským boxerkám Represent, doznaly ty nové hned několik změn. Mezi nejzásadnější změny patří nová vytkávaná guma a nový střih. Vytkávaná guma je navržena tak, aby splňovala veškeré požadavky na vzhled (stylová a sexy) a samozřejmě tak, že neřeže, nekouše, neškrábe - naopak díky své jemnosti je velice příjemná na tělo. Nový střih jsme vyvýjeli opravdu dlouho a s maximální pečlivostí. Nesčetněkrát jsme vlastnosti střihu testovali, zkoumali a vyhodnocovali, až jsme došli k nejlepšímu možnému výsledku. Výsledný střih opět slučuje vzhled a pohodlí, přičemž jsme byli nekompromisní - maximální pohodlí, maximální vzhled!

Všechny dámské boxerky jsou vyrobeny v ČR a použity jsou české materiály.

Stále platí, že boxerky jsou spodní prádlo a primárním účelem je domácí nošení nebo jako boxerky na spaní. V dámských boxerkách Represent však můžeš dělat všechno, kde se chceš cítit pohodlně. Na zahradě u bazénu nebo na pláži u moře, vždy budeš sexy a zároveň v pohodlíčku :-)

Pokud ještě nemáš s dámskými boxerkami Represent žádné zkušenosti, doporučujeme ze začátku v nových dámských boxerkách sedět nebo ležet, protože by to pro Tebe mohl být „pohodlnostní šok“! :-)

Buď sexy! Buď v pohodlí!
_Represent Yourself!Zaujaly Tě dámské boxerky Represent? Sleduj aktuální nabídku na eshopu!

Přejít na eshop