Dámské boxerky Represent

Je jedno, jestli se válíš doma na gauči se zmrzlinou v ruce, nebo se poflakuješ na zahrádce a zalíváš svoje oblíbené růže. Je jedno, jestli zrovna pracuješ na noťasu, nebo dovádíš se svým psem. U všeho se musíš cítit příjemně, naprosto v pohodě a skvěle vypadat! Volné LADIES BOXERS jsou navrženy ženami, které vědí, co chtějí! Pohodlí, něhu, volnost a sexy look.

dámské boxerky české značky Represent

3. generace dámských boxerek Represent

Ty doby, kdy jsi musela brát trenky svýmu chlapovi, protože jsou pohodlné, jsou nenávratně pryč. Jestli máš ráda pohodlí, tak pro Tebe máme řešení! Dámské boxerky Represent jsou nejen pohodlné, ale také v nich budeš opravdu sexy.

Mezi ty nejzásadnější benefity patří pohodlná vytkávaná guma a opravdu vyladěný střih, jak se říká "šitý na míru". Vytkávaná guma je navržena tak, aby splňovala veškeré požadavky na vzhled (stylová a sexy) a samozřejmě tak, že neřeže, nekouše, neškrábe - naopak díky své jemnosti je velice příjemná na tělo. Střih pro dámské boxerky jsme vyvýjeli opravdu dlouho a s maximální pečlivostí. Nesčetněkrát jsme vlastnosti střihu testovali, zkoumali a vyhodnocovali, až jsme došli k nejlepšímu možnému výsledku. Výsledný střih tak slučuje vzhled a pohodlí, přičemž jsme byli nekompromisní - maximální pohodlí, maximální vzhled!

Stále platí, že boxerky jsou spodní prádlo a primárním účelem je domácí nošení nebo jako boxerky na spaní. V dámských boxerkách Represent však můžeš dělat všechno, kde se chceš cítit pohodlně. Na zahradě u bazénu nebo na pláži u moře, vždy budeš sexy a zároveň v pohodlíčku :-)

Buď sexy! Buď v pohodlí!
Represent Yourself!Zaujaly Tě dámské boxerky Represent? Sleduj aktuální nabídku na eshopu!

Přejít na eshop